Nakliye firması olarak taşımacılık sektöründe, müşterilerimizin takdirini ve beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bu başarımız, disiplinli çalışmamız, özenli ve titiz davranmamız sayesindedir. Müşterilerimizin güvenini kazanarak rahat etmelerini sağlamak ve beklentilere cevap vermek firmamızın başarı stratejileri arasındadır.

Kurumsal taşımacılık ev eşyası nakliyesinden daha meşakkatlidir. Birbirinden ayrı nitelikte, birçok çeşit ve sayıda eşyaları barındırır. Dershaneler, bankalar, noterler, okullar gibi eşya çeşitliliği bol olan kurumsal firmaların taşımacılığını da sadece kurumsal olarak çalışan, uzman personellere sahip firmalar gerçekleştirmelidir. Buna istinaden, firmamız kurumsal taşımacılık konusunda ileri hassasiyet ve titizlilikle çalışıp, nakliyenizi gerçekleştirmektedir. Her odadaki eşyalar ayrı ayrı paketlenip ambalajlanırken, aynı zamanda kodlama yaparak gruplandırılır. Bu sayede, eşyaların toparlanması için harcanacak zamanın ve çıkabilecek kargaşanın önüne geçilmiş olur. Eşyalar gideceği yere taşındığında, gruplanmış eşyalar sayesinde hangi odaya ait oldukları kolayca anlaşılır. Böylelikle bir an önce işlerinin başına dönmek zorunda olan müşterilerimizde, faaliyetlerini daha hızlı bir şekilde devam edecektir.

Her eşya farklı özelliğe sahiptir. Kimisi kırılgan, kimisi ağır, kimisi ise çok büyük ebatlı olabilir. Deneyimli kadromuzdaki uzman personellerimiz, eşyalarınızın niteliğine göre koruma altına alıp, ambalajını gerçekleştirir. Bazen büyük ebatlı, sökülemeyen parçalar veya çok ağır çelik kasalar nakliyecilere taşıma sıkıntısı yaratabilir. Firmamız, bu tür durumlarda devreye soktuğu asansör ve özel donanımlarıyla, kolay bir şekilde sorunun üstesinden gelebilmektedir. Maddi açıdan değerleri yüksek olan elektronik eşyaların çokluğu ve niteliği, bizim için sorun teşkil etmez.

Bu iş için özel eğitim alan personelimiz, elektroniklerin bağlantılarını çok dikkatli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamızla nakliye konusunda anlaşmaya varıldığı andan itibaren, tüm eşyalarınız sigorta kapsamına alınmaktadır. Bir ihtimalle de olsa, başa gelebilecek aksilikler sebebiyle, müşterilerimizi mağdur etmemek ve sorunsuz transfer gerçekleştirmek asıl hedefimizdir. Oluşabilecek herhangi bir zararın tazminini, sizi mağdur etmeden kolayca sigortamız karşılayacaktır. Bütün bu hizmetleri aldıktan sonra, size verilen fatura da yüzünüzü güldürecek nitelikte olacaktır. Nakliyenin başında, size teklif edilen fiyat dışında ek ücretle karşılaşmayacaksınız. Kurumsal taşımacılık niyetinizi gerçekleştirmeden önce, fiyat teklifi almak için iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

RSS Ping Sitemap