Nakliyeye şimdiye kadar hiç ihtiyacınız olmadıysa bile, okul, iş değişikliği, tayin, evlilik gibi sebeplerden taşınmak zorunda kalabilir, evden eve nakliyat firmasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Gözünüzün arkada kalmaması, nakliye sonrası hoşnut olamayan sıkıntılı durumlar veya eşyaların zarar görmesinden mütevellit maddi zarar kayıpları yaşamamak için, sadece işinde uzman firmayla çalışmanız gerekir. İnternet sayesinde veya dost tavsiyesiyle de firma isimleri bulabilirsiniz. Bu bulduğunuz firmaların işinde ne kadar özgüven ve titizlilikle çalıştığını mutlaka araştırmalısınız. Evden eve nakliyat olarak sizlere yıllardır hizmet veren firmamız, çalışma prensibi olarak müşteri odaklı çalışmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti ve bizleri tavsiye etmesi, firmamızın en büyük gurur ve onur kaynağıdır. Bizle iletişime geçerek, sizlere sunacağımız hizmetlerimiz için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Taşınmak, herkesin gözünde büyüttüğü bir olaydır. Eşyalar tek tek paketlenecek, toplanacak, araca taşınması saatler alacak, birde onlar gideceği yerde yerli yerine dizilecek. Bunların hepsi eskide kaldı. Siz parmağınızı bile oynatmadan, çoktan taşınmış olacaksınız. Size düşen sadece transfer edilecek yerde, eşyalarınızın nasıl dizayn edileceğini düşünmek olacaktır.

Firmamız, bu uğraşların hepsini sizler için bizzat yapar. Uzman kadromuzla evinize geldiğimiz andan itibaren sistemli ve pratik şekilde, eşyalarınız niteliğine göre tek tek ayrıştırılarak sarılır ve darbelere karşı korunaklı özel ambalajlarla paketlenir. Mobilya ustalarımız, ahşap eşyalarınızı demonte haline getirerek ambalajlar. Elektrik alanında eğitimli personelimiz avize gibi akım içeren eşyalarınızın montajını sağlar. Binanızın cephesi mümkünse, yüksekliğe uygun olan özel asansörlerimizi kurarak, hızlı ve pratik transfer gerçekleştiririz. Böylelikle zamandan tasarruf ederken, hem de eşyanızın inip çıkarken oluşabilecek zararı sıfıra indirgemiş oluruz. Eşyalarınızın durumuna göre değişecek ebatlardaki nakliye aracımız gideceği yere vardığında, uzman personellerimiz eşyaların eve transferini sistematik şekilde sağlar ve montajını gerçekleştirir. Koliler ve kutular tek tek titizlilikle ayrıştırılarak, ait oldukları yere dizilir. Evden eve nakliyat hizmeti için bizi aradığınız anda sizlere yönlendireceğimiz eksperlerimiz, eşyalarınızın ve binanızın kontrolünü yapıp, çalışmaya başlar. Eksperlerimizin hazırlayacağı raporlar, bizim bu başarımızın destekçisidir. Tüm ihtiyaçlar bu raporlara göre şekillendirilir ve fiyatlandırılır. Bu hizmetimiz, müşterilerimize tamamen ücretsizdir. Sormak istediğiniz bütün konular için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

RSS Ping Sitemap